Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı İş Adamı Başkanlığa Getirildi

Eklenme: 21 Kasım 2018 18:17
»
Okunma : 1642
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklılı İş Adamı Halit Zorba Ankara Altındağ İlçesi İYİ Parti İlçe Başkanlığına getirildi.

 

HALİT ZORBA KİMDİR

 

Halit Zorba  Trabzonlu Araklılı bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.  İlk, ortaokul ve liseyi İstanbul’da okudu. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


İş hayatına uluslararası bir tekstil firmasında başladı. Bu firmanın İstanbul-Erzurum-Antalya-Trabzon ve Ankara Bölge müdürü olarak uzun yıllar çalıştı. Satış ekibini kurdu ve pazarlama konusunda elemanlar yetiştirip Türkiye’nin tüm bölgelerinde çalışmalarını sağladı.


2004 yılında Ankara’da Elitler Tekstil Ltd Şti Şirketini kurdu. Toptan ticaret yapılan şirkette kısa sürede Türkiye’nin en başarılı firmaları haline getirdi. Türkiye genelinde 5000 müşteriye ulaştırarak 40 çalışanı ile 6000 metrede imalat ve toptan satışta Ankara’nın en sevilen ve tercih edilen firması haline gelmeyi başarmıştır. Kazım Karabekir Caddesinde 45 Firması bulunan iş merkezinin de başkanlığını yapmaktadır. Esnafın da sevgi ve güvenini kısa sürede kazanmıştır.

 

Eğitime verdiği önem ve destekleri de birçok öğrenciye okuma imkanı vermiştir, karşılıksız burs verip onları da geleceğe hazırlamaktadır.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013