Ana Sayfa» SİYASET

Araklı'da Hasan Suiçmez'den Son Dakika Açıklaması

Eklenme: 25 Kasım 2018 16:04
»
Okunma : 1308
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı ARI Haberin Hasan Suiçmez İYİ Parti Araklı Belediye Başkan Adayımı oluyor haberi üzerine Suiçmez bir açıklama yaptı işte o açıklama

 

Kamuoyunun bilgilerine;


Yaklaşan mahalli seçimler dolayısı ile şahsıma teveccüh gösterip “Belediye başkanlığı adaylığı” teklifinde bulunan, sivil toplum kuruluşları,siyasi parti temsilcileri ve kanaat önderlerimize bu onur duyduğum teklifleri için teşekkür ediyorum.

 

 Ancak ömrümün yarım asırlık bölümünü Araklıya hizmetle geçiren bir insan olarak bundan sonra parti ayrımı gözetmeden Araklı’mıza gerçek anlamda hizmet edebileceğine inandığım adaylara yardımcı olabileceğimi, destek verebileceğimi buradan belirtmek istiyorum.


Araklı’nın tarihini yazan, 50 köyünü/mahallesini, 30 yaylasını gezip inceleyen, sosyal dokusunu irdeleyen ve büyün kanaat önderleri ile çok değerli muhtarlarını yakından tanıyan bir insan olarak değerli Araklı’lıların beni bu görev ile ilgili mazur
Görmelerini diliyor, en derin sevi ve saygılarımın kabulünü istirham ediyorum.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013