Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Örnek Uygulama

Eklenme: 25 Kasım 2018 21:07
»
Okunma : 598
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Gençlik ve Spor Bakanlığı Araklı Kaymakamlığı Araklı Belediyesince Düzenlenen Araklı Sporla buluşuyor kapsamında Araklı  toprak sahada Spor etkilikleri düzenlendi.

 

 

Konuyla ilgili Araklı ARI Habere açıklamalarda bulunan Araklı Gençlik ve Spor İlçe Spor Müdürü Dursun Ali Ayazoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Ayazoğlu açıklamasında şunları söyledi.

 

Trabzon Araklı İlçesinde sporu hayatımızın her alanına indirmek,tüm halkımızla buluşmak,geçmişimizi hatırlamak amacıyla toprak sahada çocukluğumuzdaki kuralları uygulayarak futbol müsabakası düzenledik dedi.

 

 bütün katılımcılara ve özellikle alt yapının hazırlanmasında katkılarından dolayı Araklı belediye başkanımız Recep Çebi’ye ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013