Araklı\'da Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

SİYASET 25 Kasım 2018 18:00

A

Trabzon Araklıda Yerel seçimler yaklaştıkça heyecan her geçen gün artıyor Milliyetçi Hareket Parti Araklı’da ilk Belediye Başkan Adayı Adayını çıkardı.

 

 Araklı Halilli Mahallesinden Hasan Ayaydın Araklı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Binasına gelerek Aday Adaylık başvurusunu yaptı.

 

 Hasan Ayaydın Kimdir


1979’da güzel Araklımızın Halilli Köyünde dünyaya geldim. 1997 yılında İstanbul Bahçelievler Ülkü Ocaklarında tanıştığım Ülkücü Hareketin çeşitli kademelerinde yöneticilik yaptım. Bir mensubu olmaktan şeref duyduğum partimden, 2009 yılında Araklı’dan, 2014 yılında ise İstanbul Bahçelievler’den Belediye Meclis Üyesi adayı oldum.

 

 

İlçemizin sorunlarını yakinen biliyor ve Araklımızın bu zamana kadar hakettiği hizmetleri alamadığını görüyoruz. Bu sorunlara etkili çözüm üretecek ve var gücüyle Araklıya değer katacak hizmetler peşinde koşan bir ekip ile halkımıza daha yaşanabilir bir Araklı armağan edebileceğimizin inanç ve kararlığını taşıyoruz.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 21 yıldır aktif olarak içerisinde bulunduğum davamı bayraklaştıran Milliyetçi Hareket Partisi’nden, Araklı Belediye Başkanlığı aday adaylığımı tüm kamuoyuyla paylaşmaktan bir onur ve gurur duymaktayım.

 

Bu vesileyle, bugün beni yalnız bırakmayarak buraya teşrif eden tüm dava arkadaşlarıma ve dostlarıma canı gönülden teşekkür ederim.

 

Haber Ahmet Sungur

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.