Karabela Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

SİYASET 29 Kasım 2018 18:00

A

Milliyetçi Hareket Partisi haraketli saatler yaşanıyor Yakup Karabela MHP Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

 

YAKUP KARABELA KİMDİR

 

1986 Araklı Taştepe köyünde dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimi mi Taştepe İlköğretim okulunda tamamladım.


2004 yılında Araklı lisesinden mezun olduktan sonra iş ve okul hayatımı birlikte sürdürmeye devam ettim. Rize recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İnşaat Bölümünden mezun olduktan sonra baba mesleği dediğimiz inşaat Taşocağı. Sektöründe işçi Ve yönetici olarak çalışmalarına devam ettim.

 

Aynı zamanda ülkü ocağından yetişen biri olarak MHP Araklı teşkilatı yönetim kadrosunda halen aktif olarak görevimi sürdürmekteyim. Eğitimime de eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari birimleri fakültesi kamu yönetimi bölümü 4 sınıf öğrencisi olarak devam ediyorum.

 

İlçe teşkilatımızın ve. Bize desteklerini halen devam eden ve. Her zaman yanımızda olan dostlarımızın önerileri üzerine Vede ilçemizin tüm eksikliklerini, ilçemizde yaşayan insanların sıkıntılarına çözüm getirip sorunlarını el birliği ile çözmek daha güzel bir ilçe yapabilmemiz için Araklı belediye başkanlığı görevine talip olarak. Aday adaylığımı siz çok değerli vatandaşlar önünde basına açıklamış bulunuyorum.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.