Ana Sayfa» ARAKLI

Belediye Başkan Aday Adayı Özbakır Çalışmalarına Hız Verdi

Eklenme: 01 Aralık 2018 16:03
»
Okunma : 569
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Ak parti Arsin Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Özbakır çalışmalarına devam ederek gece gündüz demeden sahadayız dedi. 

 

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Türkiye İl belediye başkan adaylarını açıklayan Sayın Cumhurbaşkanımız ve genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilçe belediyelerini henüz açıklamadı. Arsin Belediyesi aday adayı Sedat Özbakır çalışmalarına gece gündüz ara vermeden devam ediyor. Özbakır yaptığı açıklama da; ‘’ Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bir kulağımız Ankara da bir kulağımız da Arsin halkımızda. Ankara’dan çıkan sonuç olumlu ve ya olumsuz olsa bile biz yine partimize hizmet etmekten kaçınmayacağız.’’ 

 

Özbakır sözlerini bitirirken ‘’ Biz her zaman sahadayız ve sahada olmaya devam edeceğiz’’ dedi. 

 

Başkan Adaylığını açıkladığı günden itibaren Sedat Özbakır Arsin de gezilmedik yer bırakmadı. Esnaflarıyla ziyaretlerine başlayan Özbakır Sivil toplum kuruluşları, Arsinde bulunan bütün köyleri, gencinden yaşlısına kadar bütün herkesi ziyaret etti ve etmeye devam ediyor. 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013