Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Doğalgaz Abonelerinin Dikkatine!

Eklenme: 04 Aralık 2018 20:14
»
Okunma : 1231
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Türkiye'nin dört bir yanından ilçemize Gazın yeni gelmesiyle halkın doğalgaz konusunda yeterli bilgi ve eğitim sahibi olmadığını fırsat bilen "Seyyar Firmalar" Araklıya üşüşerek kapı kapı dolaşmaya başladı.

 

Ne üdüğü belirsiz bu Yabancı çehreler bugün var, yarın olmayacaktır. Doğalgaz Tesisatınız ve Kombiniz yıllık belli zorunlu denetimlerden geçecektir. Rastlanan sorunlarda bur da Ana bayisi bulunmayan "Seyyar Firmalar" 2yıl sonra piyasada olmayacaktır.   dolaşan bu insanlar belli bir vurgun yapıp başka pazarlar aramak için çekilip gidecektir. Türkiye'nin her şehrinde Gazın yeni geldiği yerlerde bu fırsatçılar türemektedir.

 

Aileniz ve eviniz için Hayati önem taşıyan tüm ihtiyaçlarınızı, Daima bir adım yanınızda olan, doğacak sorunlara sözleşmeyle garanti veren, güvenli Ana bayiinizden yaptırmanız önemle duyurulur.


Bu sizin için ileriye dönük büyük bir kazanç olacaktır.

 

Tüm abonelerimize saygıyla duyurulur.
USTAŞ Doğalgaz Vaillant Ana bayii
Araklı/Sürmene

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
OSMAN KÖSEOĞLU 04 Aralık 2018 21:36
DOĞRU BİR AÇIKLAMA


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013