Ana Sayfa» SİYASET

Araklı Lisesi Mezunu Isparta Belediye Başkan Adayı Oldu

Eklenme: 05 Aralık 2018 10:01
»
Okunma : 1391
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

İyi Parti Adaylarını açıklamaya devam ediyor.Son olarak İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıkladığı adaylar arasından Isparta Belediye Başkanı Adayı olan Gökmen Gökmenoğlu dikkat çekti.

İyi Parti Araklı ilçe başkanı Hami Civelek:'in öğrencisi olan Gökmenoğlu'nun Aday gösterilmesi Araklı iyi Parti cephesinde sevinçle karşılandı.İyi Parti Isparta Belediye Başkanı Adayı olan Gökmen Gökmenoğlu 1990 yıllarında Araklı lisesinden okuduğu öğrenildi.


Araklı İyi Parti İlçe Başkanı Hami Civelek yaptığı açıklamada "Gökmen Gökmenoğlu'nun Aday gösterilmesini sevinçle karşıladık.Kendisine başarılar dilerim"dedi

Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Ali karataş 08 Aralık 2018 12:29

Gökmen Gökmenoğlu . Araklıda Noterlik yapan Erhan Gökmen oğlu'nun oğlu olabilir. Tebrik ederim. Bu vesile ile Erhan beye de selam olsun.


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013