Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı Aydın İl Başkanı Oldu

Eklenme: 09 Aralık 2018 17:06
»
Okunma : 1037
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Taşönü Mahallesinden Cemal Sarı İYİ Parti Aydın İl Başkanlığına atandı.Cemal Sarı Aydın  Aydın Kuşadası Türk Ocak’ları Başkanlığı görevini yürütüyordu.

 

Aydın’daki siyaset gündemi daha çok aday belirleme süreciyle ilerlerken, İYİ Parti’deki şok değişiklik gündeme bomba gibi düştü. Cuma akşam saatlerinde İYİ Parti Genel Merkezi tarafından aranarak görevden alındığı tebliğ edilen Betül Akçanal’a, görevini Türk Ocakları Kuşadası Şube Başkanı Cemal Sarı’ya devretmesinin söylendiği öğrenildi. Akçanal’ın yönetiminde yer alan Sarı’nın bugün görevi devralacağı belirtilirken, Akçanal’ın neden görevden alındığına dair bir bilgilendirmenin yapılmadığı öne sürüldü.   
 


  İYİ Parti’nin yeni İl Başkanı Cemal Sarı yaptığı ilk değerlendirmede de, “Genel Merkez'imizin takdiriyle Cuma akşamı itibariyle böyle bir görev tevdi edildi. Bugün saat 18.00’de de il binamızda devir teslim töreni yapılacak. Genel Merkez’den yöneticilerimiz de orada olacaklar ve o tebliği yapacaklar. Dolayısıyla bugün akşam itibariyle böyle bir değişiklik olacak. Görev değişikliği ile ilgili olarak da herhangi bir neden belirtilmedi. Bu tamamen Genel Merkez'in takdirinde gelişen bir olay. Zaten atama bir yönetimdir. Gerekçeyi de gelen arkadaşlar akşam bildirecekler” dedi. 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013