Ana Sayfa» ARAKLI

İlyas Halil Araklı Yüceyurt Mahalle Muhtar Aday Adaylığını Açıkladı

Eklenme: 18 Aralık 2018 20:22
»
Okunma : 1250
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Esnaflarından İlyas Halil Yüceyurt Mahalle Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

 

Araklı Ali Usta Restront düzenlenen toplantıya büyük bir kalabalık eşliğinde adaylığını açıklayan  İlyas Halil  her şey Yüceyurt için dedi.

 

İlyas Halil yaptığı açıklamada şunları söyledi.mahallemiz kurulalı beri daha önce muhtarlık yapan Muhtar heyetliği yapan hocalık yapan bütün büyüklerimizin vefat edenlerine Allahtan rahmet sağ olanlara sağlık selamet diliyorum dedi.

 

Halil bu bağlamda bayrak yarısı olan Yüceyurt Mahalle muhtarlığı bayrağı devral maya talip oldum bütün Yüceyurt mahalle halkından destek istiyor  dedi.

 

İlyas Halil hepinize saygılar sunuyorum kazanan mahallemiz olsun ALLAH yardımcımız olsun bu akşam yapılan toplantıya katılan katılamayan Yüceyurt halkına minnetlerimi sunuyorum dedi.

 

 ALLAH razı olsun diyorum bugün itibariyle Yüceyurt   Mahalle muhtarlığına adaylığımı açıklıyorum hepiniz e saygılar sevgiler sunuyorum dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013