Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Sanayi Sitesi İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz

Eklenme: 21 Aralık 2018 21:05
»
Okunma : 830
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda yapımı tamamlanan ve bazı esnafların işyerlerini şenleyen birçok esnafında taşınma aşamasında olduğu Araklı küçük sanayi sitesinde güzel gelişmeler yaşanıyor.

 

 yönetim kurulu başkanı Embiya Yılmaz ve yardımcısı Yunus Taşkın kendi işlerini bırakarak sanayi sitesinin eksiklerimin tamamlanması için canla başla uğraşıyorlar küçük sanayi sitesi başkanı gelinen son durumla ilgili şunları söylediler.


Araklı sanayi sitesi yönetimi olarak çıktığımız bu yolda sanayimizin bir çok sorunu ile mücadele etmeye büyük bir hızla başlamış bulunmaktayız Sanayimizin en büyük sorunu olan sanayimize ulaşımı sağlayan eski sürmene köprüsü ve sanayi yolunun asvalft çalışması öncelikli sorunlarımızdan dair Biz araklı esnafına istihdam sağlayacak sanayi sitemiz için çaba sarf etmekteyiz dedi.

 

 yetkili birimler gerekenin yapılacağını güneş açımında bildirdiler yalnız 45 gündür asfalt çalışması beklemekteyiz  açıklamasında bulundu.

 


 

Haber Ahmet  Sungur

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013