Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Küçük Sanayi Sitesinde Çekiç Sesleri Yükseliyor

Eklenme: 25 Aralık 2018 18:09
»
Okunma : 742
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon’un Araklı ilçesinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 65 dönüm üzerine yapılan küçük sanayi sitesinde yer alan 216 dükkan hak sahiplerine teslim edilmişti. Sanayi esnafının çoğu yeni dükkanlarına yerleşerek işlerine başladı.

 

Sanayi esnafının yerleşmesiyle birlikte sanayi sitesi yönetim kurulu da seçilmişti. Küçük sanayi sitesi yönetim kurulu başkanı Embiya Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinden Yunus Taşkın, Muhammer Aygün, Habil Alemdar, Hüseyin Yakut, İdris Akyıldız, Abbas Danışmaz, İslam Çilingir, Yılmaz Bilgin ve Zekeriya Gümüştaş, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret etti.

 

Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Recep Çebi, meclis üyesi Ekrem Reis ve Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanı Mustafa Limanoğlu sanayi sitesi yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istişarelerde bulundu. Belediye Başkanı Recep Çebi sanayinin yapılmasıyla birlikte ilçe merkezinde çevre kirliliğinin önlendiğini ve çok daha huzurlu bir hale geldiğini belirterek, sanayi esnafına bol kazançlar diledi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013