Ana Sayfa» ARAKLI

Belediye Başkan Aday Adayı Öztürk'ten Dikkat Çeken Yılbaşı Açıklaması

Eklenme: 31 Aralık 2018 18:48
»
Okunma : 874
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Öztürk’ten önemli açıklamalar geldi.

 

 Öztürk Açıklamasında şunları söyledi.Yeni bir yıla girerken geride bıraktığımız 2018 yılı bizim için muhasebe yılı olmalı. Neler yaptık, neler kazandık, neler kaybettik, neredeyiz; manen, maddeden daha ileriye nasıl gideriz.

 

 2019'de manevi eksiklerimizi telafi etmek zorundayız. Böyle bir akşamda böyle bir muhasebe yaparsak ne ala yoksa Hristiyan kültürüne özenerek bir Müslümanın yılbaşını kutlaması akla ziyan bir durumdur.

 

 Özellikle çocuklarımızın kendi medeniyetimizin, öz kültürümüzün dışındaki bazı dejenere edilmiş kültürlerin içerisinde olması çok acıdır. Depremler sadece sallayan, yıkan hadiseler değildir.

 

 Asıl tehlikeli olan sosyal depremlerdir. Bugün kültürel yozlaşma, sosyal yozlaşma ve hayatımız içerisindeki bu manevi erozyonlar; insanımızı, geçlerimizi, çocuklarımızı yıpratan manevi depremlerdir.

 

 Daha da önemlisi "Kim bir kavme benzerse o onlardandır." hadisini de unutmamak lazım. Sen sen ol Allah c.c. kul ol.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013