Araklı MHP Belediye Başkan Aday Adayı Ayaydın\'dan Yeni Yıl Mesajı

SİYASET 30 Aralık 2018 18:00

A

Araklı MHP Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Ayaydın yeni yıl mesajı yayınladı. Ayaydın Mesajında Şu ifadelere yer verdi.

 

2019 yılının sizler için mutlu, sağlıklı ve başarılı geçmesini dilerim” “Değerli Araklı lı hemşerilerim, Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki yıl bize yeni umutlar vadediyor.

 

Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizlerin, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun “birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak” olduğunu düşünüyorum.

 

Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır.

 

2019 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, bütün Araklı lı hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.