Ana Sayfa» KÖYLER

Alemdar Kestanelik Mahallesi Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı

Eklenme: 04 Ocak 2019 17:35
»
Okunma : 1022
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı 31.Mart 2019 yapılacak seçimler öncesinde heyecan yaşanmaya devam ediyor.

 

 Araklı Esnaflarından Zeki Alemdar Araklı Kestanelik Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

 

 Zeki Alemdar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

 

Kestanelik Mahallesi’nin güzel insanları

Sizler hizmetlerin en güzeline layıksınız, Biliyorum ki siz dürüst, şeffaf, sözüne sadık, vaatlerini yerine getiren, yerine getiremeyeceği şeyleri vaad etmeyen, vatandaşının hakkını yemeyen yedirmeyen, Muhtar olacağım dedi.

 

 Alemdar Daima Haktan ve halkından yana tavır koyan, her zaman ve her ortamda, kendisinden hesap sorulmasını isteyebilecek kadar alnı açık, cesur geçmişi temiz, kişilikli, yetenekli, girişimci, işinin ehli bir Muhtar istiyorsunuz dedi.

 

Bütün bunları bilen ve kabul eden bir kardeşiniz olarak göreve talibim. Seçtiğiniz taktirde bende muhtarınız olarak sizlere layık olmaya çalışacağım dedi.

 

Siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönülle vererek, çalışmamız için gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz.

İnsanların yüzlerinin gözlerinin rengi farklı olsada gözyaşlarının rengi hep aynıdır dedi.

 

Üzüntümüzü sevincimizi beraber yaşayabileceğimiz, Mutlu Huzur Dolu ve Aydınlık yarınlar için el ele gönül gönülle KESTANELİK mahallemiz için güzel günlere diyorum Hepinizin desteğini istiyorum dedi.

 

 

Sevgi Ve Saygılarımla

Zeki ALEMDAR

Kestanelik Mahallesi

Muhtar Adayı

İrtibat: (0531) 355 52 61

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÖYLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013