Ana Sayfa» ARAKLI

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Danışmaz Oldu

Eklenme: 06 Ocak 2019 15:17
»
Okunma : 1383
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Sürmene Saadet Partisi İlçe Belediye Başkan Adayı Açıklandı.Sürmene Saadet Partisi İlçe Belediye Başkan Adayı olarak Araklılı Aydın Danışmazı Aday Gösterildi.

 

 Saadet Partisi Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, partisinin Trabzon'da bazı belediye başkan adaylarını açıkladı. 31 Mart 2019 yerel seçimi yaklaşırken Saadet Partisi’nin de belli olan belediye başkan adayları açıklandı.

 

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Ankara'daki İl Başkanları, İl Müfettişleri ve Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısında 10 il ve 51 ilçe belediye başkan adayının isimlerini kamuoyuyla paylaştı. Saadet Partisi Lideri Trabzon Sürmene Belediye Başkan Adayımız Aydın Danışmaz dedi.

 

Aydın Danışmaz Kimdir

 

1956 yılında Sürmene İlçesi Aksu köyünde doğan Aydın Danışmaz, evli ve 6 çocuk babasıdır. 1978-1979 yılları arasında Trabzon Fatih Eğitim Enstitüsü Türkçe bölümünden mezun oldu ve 1991 yılında Anadolu Üniversitesi A.Ö.F Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi.

 

 Çeşitli il ve ilçelerde öğretmenlik yapan Danışmaz Sürmene Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Gösterildi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013