Başkan Çebi Araklı\'da Yola Devam Dedi

SİYASET 10 Ocak 2019 18:00

A

Ak Parti Araklı Belediye Başkanlığına tekrar mevcut Belediye Başkanı Recep Çebi’yi tekrar aday gösterdi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından sahneye davet edilen Araklı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi bir süre sohbet etti.

 

Sohbette Başkan Recep Tayyip Erdoğan Çebi ye Araklı nasıl diye sorarken Başkan Çebi Araklı her zaman üstüne düşene yapıyor yapmaya da devam edecek dedi.

 

Ak Parti’nin Trabzon Belediye Başkan adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Trabzon’da açıklandı. 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Araklı’da Ak Parti’nin Belediye Başkan adayı yeniden Belediye Başkanı Recep Çebi oldu.


Başkan Erdoğan konuşmasında “Trabzon’u hızlı tren hattına dahil ediyoruz. Millet bahçeleri, cami ve külliye, şehir hastanesi, Kanuni Bulvarını Akçaabat’a bağlayacak yol ve Trabzon İç Anadolu Bölgesine bağlayacak Zigana Tüneli ve yolunun bitirilmesi sözünü veriyoruz. Ak Parti söz verdimi sözünde durur” dedi.

 

 Değerli Hemşerilerim,Siz değerli vatandaşlarımızdan aldığımız destek ve partimizin teveccühü ile birlikte daha büyük hizmetlere imza atmak için yine yeniden, Araklı Belediye Başkan Adayı olarak karşınızdayım.Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsıma layık gördüğü bu kutsal görevle bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz. Araklı’da iki dönem üst üste seçtiğiniz bir kardeşiniz, ağabeyiniz, bir belediye başkanı olarak, sizlere hizmet etmek dışında hiçbir hayalimiz, düşüncemiz, rüyamız yok. Her gün bir vatandaşımızın yüzünü daha tebessüm ettirmek, her gün bir Araklılı kardeşimizin işini, hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

 

Bu mukaddes göreve bizi tekrar layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Genel Merkezimize, Genel Başkan Yardımcımıza, milletvekillerimize, il teşkilatımıza, ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyor, dava arkadaşlarıma ve Cumhur İttifakı'na Cenab-ı Hakk'tan başarılar diliyorum. 

Rabbim çıktığımız yolda bizleri utandırmasın. Allah yar ve yardımcımız olsun. Desteklerini esirgemeyen tüm Araklılı hemşehrilerimden Allah razı olsun. dedi

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

12 Ocak 2019 12:11

Baskanim tekrar aday gosterilmenize sevindim. Insallah daha fazla projelerle Araklimizi modern bir ilce olma yolunda gayretinizi bekliyorum. Bence Arakli hak ettigi guzellikte degil. Yapilacak cok is var. Sizlere simdiden kolayliklar basarilar dilerim.

Misafir Üye

12 Ocak 2019 16:20

PARTİNİN SIRTINDA KAMBURDUR BAŞKAN.BU KAMBURDAN KURTULMALIYDI PARTİ YAZIK OLDU KURTULAMADI.