Ana Sayfa» ARAKLI

Sakarya'da Kaynarca Başkan Adayı Araklılı Oldu

Eklenme: 12 Ocak 2019 18:49
»
Okunma : 1116
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Arı Haber'in edindiği bilgiye göre Sakarya Kaynarca Akparti Belediye Başkan adayı Murat Kefli oldu.Kefli aslen anne tarafından Araklı Çankaya(Haruska) Mahallesinde tanınan Hasan Özer(Kerelli) torunudur.


Murat Kefli Kimdir?
1970 Kaynarca Sakarya Doğumlu 4 çocuk babası,ilköğrenimini Kaynarca Turnalı Köyü ilkokulu orta ve lise öğrenimini ise Sakarya Arifiye öğretmen lisesinde tamamlayan kefli yüksek tahsilini de İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimini tamamladı.

Siyasi hayatına atılarak, Akparti Sakarya İl Genel Meclis üyesi olarak 5 yıl görev yaptı.Akpartinin Kaynarca teşkilatında bulundu.Son beş yıldır Kaynarca Akparti ilçe Başkanı olarak görev yaptı.31 Mart 2019 seçimlerinde Belediye başkan aday adayı olacağından dolayı istifa etti.

Murat Kefli Araklı Arı Haber'e bazı açıklamalarda bulundu;

KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURAN BELEDİYE OLMAK İÇİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYIYIZ”

Kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışan bir belediye olmak için uğraştıklarının altını çizen kefli bu uğurda profesyonel olarak çalışmak için ekip arkadaşlarımız ile yola çıktık.Adaylığım süresince Kaynarcanın imarı hakkında projeler sunacağım. İmar revizyonu üzerine “Şehrin planlamasını iyi yapmak öncelikli olarak imar revizyonunu doğru yapmanız gerekir. Bu konu ile ilgili çözüm planlarımız var. Belediye başkanlığı nasip olursa Kaynarcamızın imar revizyonunun çözüme kavuşmasını sağlayacağız.Belediye Başkan Adaylığı süresince beni yanlız bırakmayan tüm dostlarıma gönülden kucak dolusu selamlarımı iletir saygılarımı sunarım"dedi
 

HABER:ZEKİ AKGÜN - RAMAZAN UZUN

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013