Ana Sayfa» ARAKLI

Sakarya'da Araklı Rüzgarı Esiyor.Ferizli Adayı Araklılı

Eklenme: 12 Ocak 2019 19:40
»
Okunma : 1269
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Araklı Arı Haber'in edindiği bilgiye göre Sakarya Ferizli Akparti Belediye Başkan adayı İsmail Gündoğdu oldu.

Aslen Trabzon Araklı Taşgeçit(Golaşa) Mahallesinden olan 
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde ikinci kez Akparti'den aday adaylığı başvurusu yapan İsmail Gündoğdu'nun adaylığı kesinleşti.

Yüksek Çevre Mühendisi İsmail Gündoğdu açıklamasında;

“Benim memleketim Ferizli, her ne kadar il dışında çalışıyorsak da bu ilçe benim doğduğum, çocukluğumun, gençliğimin geçtiği yer. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde önemli işlerde hassas görevlerde bulunduk. Bu bilgi ve birikimlerimi doğup büyüdüğüm ve değer verdiğim Ferizli için kullanmak arzusundayım” dedi.


İsmail Gündoğdu Kimdir?

25 Ağustos 1977 Tarihinde Ferizli İlçesi’nde dünyaya gelen Gündoğdu, ilk, orta ve liseyi Ferizli’de okudu. Ardından Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Yüksek Lisansı Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Çevre Bilimleri’ Ana Bilim Dalında 2004 Yılında tamamladı. 

AB Hibe fonunda proje liderliği, Ferizli Belediyesi Fen İşleri’nden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Gündoğdu, İBB Çevre Koruma müdürlüğü Deniz Denetin Şubesi’nde çalışmakta.

2014 Mart ayında yapılan seçimlerde de Ferizli Belediye Başkan aday adayı olan Gündoğdu, yeniden Ak Parti’den aday adayı oluyor.

Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sakarya 54 12 Ocak 2019 23:04
Sakaryada 5 tane araklı kı ilçe başkan adayı var doğrudur rüzgar esiyor


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013