Ana Sayfa» ARAKLI

Cumhurbaşkanı Araklılıyı Külliyede Görevlendirdi

Eklenme: 12 Ocak 2019 22:19
»
Okunma : 1702
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde oluşturulan ve her bakanlıktan bilgi, beceri ve yetenekli  bir personelin titiz bir araştırmayla seçilerek görevlendirildiği İdari İşler Başkanlığı’na AFAD’dan kurucu daire başkanı Gökhan Çebi seçilerek görevlendirilmesi yapıldı.

Gökhan Çebi Kimdir?

Gerek Van depremi gerek Suriyeli mülteci göçü esnasında çadır, konteyner kentleri kurulup, burada barınma, yiyecek, sağlık güvenlik, sosyal aktivite, eğitim, ibadet,tercümanlık, haberleşme, bankacılık ve diğer hizmetlerin koordinasyonun da gösterdiği üstün başarılar ile dikkatleri üstüne çeken Gökhan Çebi, gerekli kriterlere uygun olduğuna karar verilmesinin ardından yeni görevine başladı.


KTÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı’nda göreve başlayan Çebi, İzmir Valiliği Kriz Yönetim Merkezi, Afet İşleri Genel Müdürlüğü ve AFAD kurucu daire başkanlığı görevlerinde bulundu.  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da görev yapan evli ve 2 çocuk babası Çebi, iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013