Ana Sayfa» ARAKLI

Adaylığını Açıklayan Başkan Çakır'a Her Kesim'den Destek Var

Eklenme: 16 Ocak 2019 21:44
»
Okunma : 1128
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Engelliler Dernek Başkanı Yaşar Çakır Adaylığını açıkladı. Çakır adaylığını açıklamasından sonra herkesimden destek giderek artmaya devam ediyor.

 

 Yaptığı çalışmalarla Engelli vatandaşların Araklıda sesi olan Yaşar Çakır 31 Mart yapılacak olan Seçimlerde Ak Parti Belediye Encümen Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 

 

 Başkan Yaşar Çakır Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

 

 Araklı Belediye Meclis Üyesi olmak istiyorum engelle kardeşlerimizin sorunların yakından biliyorum yaptığımız hizmetler ortada bu bağlamda Ak Partiden Encümen Adaylığımızı açıklamış bulunmaktayız dedi.

 

 Çakır çıktığımız bu yolda tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyor çıktığımız bu yolda ALLAH bizi mahcup eylemesin dedi.

 

 Çakır yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanımız  yaptığı açıklamada engelli kardeşlerimizi Meclis üyeliği verilmelidir diyerek Cumhur başkanımızın sesini herkes duymalı bizde araklımızda gerekeni yaptık yapma yada devam ediyoruz dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Neslihan 19 Ocak 2019 15:17
Daha iyi yerleri hak ediyorsun abi inşallah daha iyi yerlere gelirsin


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013