Ana Sayfa» ARAKLI

Trabzonspor Araklıyı Unutmadı Tam 300 Öğrenci

Eklenme: 17 Ocak 2019 19:28
»
Okunma : 695
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzonspor Kulübün’den örnek davranış geldi. Trabzonspor Balıkesirspor kupa maçında Araklı'dan 300 öğrenci veliye Trabzon Maçına davet etti.

 

 Araklı Saffet Çebi Lisesi Araklı Bereketli İmam Hatip Ortaokulu ve Araklı Anadolu İmam Hatip Lise’nden 300 öğrenci ve veli Trabzonspor Balıkesir maçında Trabzonspor Kulübüne stad ta yerini alarak destek verdi.

 

Maç sonrası bir açıklama yapan Araklı Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Kenkinsoy şunları söyledi. Araklı'dan 300 öğretmen, öğrenci ve velimize ücretsiz bilet temin ederek Trabzonspor Balıkesirspor maçını izlemeye davet eden Sayın Trabzonspor yetkilileri başta olmak üzere öğrencilerimizin naklini sağlayan Sayın Belediye Başkanımız Recep Çebi Başkanımıza, Taşıma Kooperatifi Başkanımız Mustafa Aygün'e ve Genlik Spor İl Müdürlüğünde Okul Sporlarının Koordinasyonundan sorumlu Yusuf Cebi ye teşekkür ederiz. Dedi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013