Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Akyıldız Adaylığını Açıkladı

Eklenme: 18 Ocak 2019 20:17
»
Okunma : 2912
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Esnaflarından İdris Akyıldız Ak Parti’den  Araklı Belediyesi Encümen Adayı olduğunu açıkladı.

 

İDRİS AKYILDIZ KİMDİR

 

  1985 Araklı da doğdu Kayacık (Kizirnos) mahallesinde ilk ve orta okulu erenlerde okudu Lise eğitimini Araklı endüstri lisesinde aldı.

 

 KTÜ meslek Yüksek okulu elektrik bölümünü bitirdi Lise yıllarında Saadet partisi gençlik kollarında siyasi hayatına başladı.

 

 daha sonrasında istifa ederek Ak Parti gençlik kollarında siyasi hayatına devam etti 8yıl görev yaptı. 2017 yılında gerçekleşen gençlik kolları kongresinde yaşı dolmasından görevinden ayrıldı.

 

 Türkiye gençlik vakfında görev aldı. 2019 yerel seçimlerinde  Ak Parti Belediye encümenlik  için bu görevinden ayrıldı.Akyıldız Ailesiyle birlikte Araklı'da  1989 yılından beri Araklıda esnaf olarak çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca bir enerji firmasında çalışmakta Akyıldız Evli

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013