Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Haydi Çocuklar Camiye

Eklenme: 20 Ocak 2019 10:40
»
Okunma : 291
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda 23 Ocak -01 Şubat 2019 tarihleri arasında Araklı Müftülüğümüzce "Namazını Camide Kıl, Puanları Topla, Ödülünü Kap!" adlı ödüllü yarışma düzenlenmiştir.

 

 İlçemiz Merkezinde bulunan (Merkez Büyük Cami, Hacı Hasan (Küçük) Cami, Çarşıbaşı Yeni Camii, Yolgören Sahil Camii, Otogar Camii, Zeki Çebi Camii, Konakönü Camii, Kalecik Camii ve Yalıboyu Mah. Sahil Camii Merkez Büyük Camii) camilerin herhangi birinde yukarıda belirtilen tarihler arasında camide cemaatle namaz kılan çocuklarımız, cami görevlilerinde bulunan puan çizelgelerine isimlerini yazdırarak yarışmaya katılabileceklerdir.


Sabah namazı için 20 puan, öğle- ikindi- akşam namazlarının her biri için 6’şar puan ve yatsı namazı için 12 puan verilecektir.

 

 01 Şubat 2019 Cuma günü yatsı namazından sonra Camilerimizdeki din görevlileri tarafından toplanan puanlar neticesinde en çok puan alıp birinci olana bisiklet, ikinci olana lisanslı forma, üçüncü olana spor ayakkabı, dördüncü olana ise futbol topu hediye edilecektir.


Araklı Müftülüğünce yapılan açıklamada 7-15 yaş arası tüm çocuk ve gençlerimizi yarışmamıza davet ediyoruz denildi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013