Son Dakika CHP Araklı İlçe Başkanı Solmaz\'dan Başkanlık Açıklaması

SİYASET 22 Ocak 2019 18:00

A


Araklı Kamuoyuna duyurulur Öncelikle Araklı halkımızı en içten duygularımla ve Saygılarımla Selamlıyorum 31 Mart yerel seçimlerinde Millet ittifakından dolayı Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkanı adayı göstermemektedir.


Güzel Araklımız icin hayalini kurduğumuz ve yapılabilir Projelerimizle iyi Parti'nin göstereceği belediye başkan adayına tam destek ile bilgi ve birikimlerimizi vererek Araklı mızı daha iyi yaşanabilir bir ilçeye çevirmektir.


Araklı ilçemizin sosyal yapıya ve kültürel hizmete çok ihtiyacı vardır. Aklı Egemen kılıp Halka hizmet etmek hepimizin Aslı görevidir. Yıllardır görülmüştür ki Araklı zihniyeti hizmet alanında değişmelidir.


Emeklinin, memurun, esnafın ve öğrencinin zaman geçirebileceği sosyal ve kültürel yapıyı kurmalıyız.


Trabzon Büyükşehir de Prof. Doktor Atakan Aksoy’a , Ortahisar da Mimar Salih Akyüz'e tam destekle geleceğe umut olmalıyız.


Mesele Trabzon ve Araklı ise gerisi teferruattır diyoruz. Araklı Halkına Partizan olmayan Araklı`nın yaşanabilir bir kent olması için Aklı Selim ve ortak aklın Egemen kıldığı değerli bir başkanla el ele verip hiç kimseyi ötekileştirmeyip ve kucaklayan bir anlayışla Araklı’mızı Bütün değerleriyle yönetmeliyiz.


Saygılarımla. Mecit Solmaz CHP Araklı ilçe Bsk.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.