Ana Sayfa» SİYASET

Son Dakika CHP Araklı İlçe Başkanı Solmaz'dan Başkanlık Açıklaması

Eklenme: 23 Ocak 2019 17:31
»
Okunma : 1002
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır


Araklı Kamuoyuna duyurulur Öncelikle Araklı halkımızı en içten duygularımla ve Saygılarımla Selamlıyorum 31 Mart yerel seçimlerinde Millet ittifakından dolayı Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkanı adayı göstermemektedir.


Güzel Araklımız icin hayalini kurduğumuz ve yapılabilir Projelerimizle iyi Parti'nin göstereceği belediye başkan adayına tam destek ile bilgi ve birikimlerimizi vererek Araklı mızı daha iyi yaşanabilir bir ilçeye çevirmektir.


Araklı ilçemizin sosyal yapıya ve kültürel hizmete çok ihtiyacı vardır. Aklı Egemen kılıp Halka hizmet etmek hepimizin Aslı görevidir. Yıllardır görülmüştür ki Araklı zihniyeti hizmet alanında değişmelidir.


Emeklinin, memurun, esnafın ve öğrencinin zaman geçirebileceği sosyal ve kültürel yapıyı kurmalıyız.


Trabzon Büyükşehir de Prof. Doktor Atakan Aksoy’a , Ortahisar da Mimar Salih Akyüz'e tam destekle geleceğe umut olmalıyız.


Mesele Trabzon ve Araklı ise gerisi teferruattır diyoruz. Araklı Halkına Partizan olmayan Araklı`nın yaşanabilir bir kent olması için Aklı Selim ve ortak aklın Egemen kıldığı değerli bir başkanla el ele verip hiç kimseyi ötekileştirmeyip ve kucaklayan bir anlayışla Araklı’mızı Bütün değerleriyle yönetmeliyiz.


Saygılarımla. Mecit Solmaz CHP Araklı ilçe Bsk.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013