Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Bilgin Adaylığını Açıkladı

Eklenme: 23 Ocak 2019 19:42
»
Okunma : 1726
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı’da Siyaset ısınmaya devam ediyor. Araklının sevilen simalarından eski siyasetçilerden Burhanettin Bilgin Ak Parti Araklı Belediye Encümen Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 

 Bilgin Araklıda uzun yıllar Anavatan Partisinde başkan yardımcılığı yapmış deneyimli bir siyasetçi Araklı Türkeli Mahallesinden olan Burhanettin Bilgin Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada Araklıda vatandaşlardan bu yönde bir talep geldi.

 

 bizde Araklımıza hizmet etmek istiyoruz diyerek çıktığımız bu yol’da her şeyin hayırlısı olsun diyerek durmak yok yola devam diyerek seçimlerin Ülkemize Araklımıza hayırlar getirmesini diyorum dedi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
S Alpaslan Bilgin 23 Ocak 2019 21:55
Koca reis Allah yolunu bahtını açık etsin. Tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Türkeli köyünün Araklı nın medarı iftarısın.


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013