Araklı\'da Bilgin Adaylığını Açıkladı

ARAKLI 22 Ocak 2019 15:00

A

Trabzon Araklı’da Siyaset ısınmaya devam ediyor. Araklının sevilen simalarından eski siyasetçilerden Burhanettin Bilgin Ak Parti Araklı Belediye Encümen Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 

 Bilgin Araklıda uzun yıllar Anavatan Partisinde başkan yardımcılığı yapmış deneyimli bir siyasetçi Araklı Türkeli Mahallesinden olan Burhanettin Bilgin Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada Araklıda vatandaşlardan bu yönde bir talep geldi.

 

 bizde Araklımıza hizmet etmek istiyoruz diyerek çıktığımız bu yol’da her şeyin hayırlısı olsun diyerek durmak yok yola devam diyerek seçimlerin Ülkemize Araklımıza hayırlar getirmesini diyorum dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

23 Ocak 2019 12:55

Koca reis Allah yolunu bahtını açık etsin. Tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Türkeli köyünün Araklı nın medarı iftarısın.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013