Ana Sayfa» SİYASET

Araklı'da Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Eklenme: 26 Ocak 2019 14:40
»
Okunma : 2143
»
Yorum : 2
0 0 0
Yazdır

Saadet Partisi Araklıda Belediye Başkan Adayı olarak Araklı eski Belediye Başkanı Ümit Çebi’yi Başkan Adayı gösterdi.

 

SAADET PARTİSİ ARAKLI İLÇE BAŞKANLIĞINCA YAPILAN AÇIKLAMA

 

Efsane Başkan Araklı için yeniden aday...
Halkımızın yoğun isteği, sokağın sesi ve Araklının iyiliği için atan yüreklerle yapılan geniş ve yoğun istişareler sonucu Gönüllerin Başkanı Ümit İsmailçebioğlu Araklının adayı olarak partimizden aday seçilmiştir.

 

Araklı'da tekrar adil paylaşım ve yönetim, huzur ve sevgi ortamı ve çevre ilçelerin tekrardan gıpta ile bakacağı bir ilçe olmak için toplumun her kesiminden oluşturulacak bir ekibin hazırlık ve çalışmaları yapılıyor.

 

Adayımız ekibini sizlerin sevgi, takdir ve güvenini kazanmış her düşünceden insanlardan, Araklı ortak paydasında buluşup, özlenen ve olması gereken Araklı'da buluşmak üzere seçecektir.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Araklı İçin 29 Ocak 2019 09:33
Yürü başkan,ölümüne arkandayız.
Zeki birbjlen.. 26 Ocak 2019 18:26
Bu dönem Ümit Beyin donemi olacak.Araklılılar ona çok şeyde hizmetlerini hiç unutmadılar.Yine de kazanma göstergesi Ümit Bey diyor.


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013