Ana Sayfa» ARAKLI

Çebi Adaylığını Açıkladı Üç Önemli Mesaj Verdi

Eklenme: 30 Ocak 2019 21:02
»
Okunma : 1329
»
Yorum : 2
0 0 0
Yazdır

Saadet Partisi Araklı Belediye Başkan Adayı Ümit Çebi yaptığı basın açıklamasıyla Belediye Başkan Adaylığını resmen açıkladı.

Çebi Açıklamasında üç önemli mesaj verdi. 

 

1. Araklı Karadere Yolunu sonuna kadar takipçisi olacağım.

 

2. Araklı Taşönü Mahallesine Kurulması düşünülen çöğlüğü buraya koymayacağız orası yerleşim yeri yaşam alanı olmayan bir yerde olması doğru olanıdır

 

3. Araklının her yerinde Adaletli yönetim şekli getireceğiz. haberin devamı Video'da

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Servet 31 Ocak 2019 13:07
Ben ümit başkan için sadece diyeceğim söz şudur çünkü bu gerçek olan birşey ümit başkanın döneminde araklida huzur vardı huzur en önemlisi de bu arakli için ÇÜNKÜ gercigi inkâr etmek bile hakttır kul hakkıdır....
Vatandaş 31 Ocak 2019 00:53
Daha önce Recep Abi'ye oy veren bir kişi olarak sesleniyorum Allah var, Recep Abi'den şikayetim yok yanındaki kişilerden şikayetim var. Bu ekip bu dönem Araklıyı imar edeyim derken katletti. Bu yüzden oyumu Ümit Abiye vereceğim. Efsane başkan bu sorunu çözecektir, yürekten inanıyorum.


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013