Soylu\'dan Araklı\'ya Tam Destek

ARAKLI 30 Ocak 2019 15:00

A

Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık Ankara’da İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu ile bir araya geldiler.

 

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi Bakan Soylu’yu ziyaretlerinde Araklı’da gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirecek oldukları projeleri görüştüğünü söyledi.

 

Görüşmeden Araklı’da yapılan sanayi sitesinin yol sorunu İçişleri Bakanı Süleyman Soylunun devreye girmesiyle tatlıya bağlandı. Başkan Çebi yol en kısa sürede beton dökülerek sanayi sitesine yakışan bir yol olacak dedi .

 

 

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞARAK ARAKLI’MIZI DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ

 

AK Parti’den yeniden Araklı Belediye Başkan Adayı gösterilmesinin ardından omuzlarında ki yükün daha da ağırlaştığının bilincinde olduklarını söyleyen Başkan Çebi, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Araklı Belediye Başkan adaylığı görevi şahsıma tevdi edildi.

 

 Gece gündüz demeden çalışarak Araklı’mızı daha iyi noktalara taşıyacağız. Başlattığımız projeleri devam ettirmeye, yeni projelerimizi hayata geçirmeye aynı kararlılık ve azimle devam edeceğiz. Halkımıza gönülden ve kalpten hizmet edeceğiz.

 

Araklı’nın kıymetli sakinlerini, muhtarlarımızı, bölgemizde yaşayan bütün vatandaşlarımızı mahcup etmeden, elimizden gelenin fazlasını yaparak bugüne kadar olduğu bundan sonrada özverili ve fedakarca çalışacağız. Bilgi, beceri ve deneyimlerimizi de bu sürece katarak, sizlerden gelecek görüş ve önerilerle birlikte bölgemizdeki gelişimi daha ileri seviyeye ulaştıracağız. İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

01 Şubat 2019 00:29

Bu yalan parali olsa kimse bitane konusmaz. Arakli arakli degil ayni bir köy ne hizmet yapilmis suana kadar da simdi yapilcak recep cebiyi aday gosterenler hakkimiz helal etmiyoruz.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013