Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Ziraat Odası Başkanı Belli Oldu

Eklenme: 01 Şubat 2019 19:11
»
Okunma : 1038
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Ziraat Odası seçimleri yapıldı. Başkanlığı Hüseyin Solmaz Tekrar Seçildi.

 

 Araklı Ziraat odasında yapılan seçime Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Arsin Ziraat Odası Başkanı Hasan Kozoğlu, Akçaabat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyüpoğlu, Ortahisar Ziraat Odası Başkanı Mustafa Bekar, Araklılı muhtarlarlar, kamu kurumu amirleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Araklı ziraat odası 13.200 üye ile Araklının en büyük sivil toplum kuruluşu. Araklı ilçesinde yapılan hibe projelerinden bazılarında Ziraat Odasının imzası var.

 

 İlçede hayvancılık ve tarımsal alanda çeşitli projeleri hayata geçiren kurum. Yapılan seçim sonrasında yönetim şu isimlerden oluştu. başkan Hüseyin Solmaz, Yönetim kurulunda Yusuf Akyıldız, Mehmet Ali Hacıhasanoğlu, yusuf Alemdar, Muhammed Talha Özgenç,Selahattin BAYCAN,, Turgut Kılıçaslan yer aldı.

 

ARAKLI ZİRAAT ODASINA 7.DÖNEMDE DE HÜSEYİN SOLMAZ ;

Araklı ziraat odası başkanlığına 7. döneminde de Pervane Köyü Muhtarı ve aynı zamanda ilçe ziraat odası başkanı Hüseyin Solmaz Araklı’ya hayat veren  tarımsal ve hayvancılık ile ilgili olan projeleri 2019 yılında hayata geçirmeye devam edeceğiz dedi .

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013