Ana Sayfa» YAŞAM

Ölümü Araklıyı Şok Etti

Eklenme: 04 Şubat 2019 18:30
»
Okunma : 1186
»
Yorum : 3
0 0 0
Yazdır

Araklı Esnaflarından Foto İzzet Erbay Oğlu Foto Alirıza Erbay hayatını kaybetti. Geçen akşam Kalp Krizi geçirerek Trabzon Ahi Evren Hastanesi kaldırılmış Ameliyata alınmıştı.

 

 Yedi saat ameliyatta Kalan Erbay tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Araklılı esnafın ölümü Araklıda büyük üzüntüye sebep oldu.

 

 Araklı ARI Haberin imtiyaz sahibi Yusuf Genç Alirıza Erbay ölümü nedeniyle yaptığı açıklamada sevgili kardeşimizle yıllara dayanan bir dostlumuz vardı kendisiyle Trabzonspor Başakşehirspor Maçında beraber olduk ani ölümü nedeniyle Erbay Ailesine başsağlığı dilerim mekanın cennet olsun kardeşim dedi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

YAŞAM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Nizam Özen 07 Şubat 2019 11:56
Ali Rıza Bey kardeşım insanların kalbinde güzel izler bırakmış ne mutlu ona..İnsanların kalbini kazanan bu kardeşimizden inşallah Rabbimiz razı olsun ve onu cennetine giren kullarından eylesin.
Murat ÇEBİ 05 Şubat 2019 09:22
Allah Rahmeti ile Sarsın İnşallah.Mekanın Cennet Olsun Güleç Yüzlü Kardeşim.
Selami soyer emekli POLİS me. 04 Şubat 2019 22:12
Genç kardeşimize ALLAHDAN rahmet dilerim


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013