Ana Sayfa» ARAKLI

Araç Sürücüleri Dikkat Araklı'da Öncelik Yayaların

Eklenme: 06 Şubat 2019 20:10
»
Okunma : 746
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

İçişleri Bakanlığı tarafından 2019 yılı “yaya öncelikli trafik yılı” ilan edilerek, tüm ülke genelinde “öncelik hayatın, öncelik yayanın” sloganı ile kampanya başlatıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu vatandaşlara kampanyayı desteklemeleri çağrısında bulundu. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Trabzon Araklı’da’“Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla başlatılan ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan, “Trafikte Yaya Önceliği Bilincinin Oluşturulması Kampanyası gerçekleştirildi.

 

Etkinliğe Araklı İlçe Kaymakam V. Uğur TUTKAN, Jandarma Komutanı Hüsamettin Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ortaasyalı, İlçe Yazı İşleri Müdürü Neşe Çebi, Milli Eğitim Şube Müdürü Veysi Atıcı,Gençlik ve Spor Müdürü Dursun Ali AYAZOĞLU katılımı ile Araklıda gerçekleştirildi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013