Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Heyecan Yaratan Adaylık Açıklaması

Eklenme: 07 Şubat 2019 17:12
»
Okunma : 1276
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda beklenen açıklama geldi. Araklının en başarılı Muhtarları’ndan bir tanesi olan Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Mustafa Demiray yeniden Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

 

MUSTAFA DEMİRAY’DAN BASIN AÇIKLAMASI

 

Hizmet etmekten Onur ve Şeref duyduğum Yeşilyurt mahallesinin kıymetli ve cefakar insanları, öncelikle beş yıl önce şahsıma göstermiş olduğunuz teveccüh sonucu sizlerin desteğiyle yürütmüş olduğum muhtarlık görevimin son iki ayına girmiş bulunmaktayız geride bıraktığımız 5 yıl boyunca gece gündüz demeden,Hiçbir Mahalle,Akraba,Şahıs ayrımı yapmadan Hak ve Hakkaniyetten ayrılmadan mahallemiz'in her bir karesine ihtiyaç önceliği gözeterek eşit hizmet etme gayreti içerişinde olduk.

 

 Peygamber Efendimiz (SAV)in buyurduğu ( İyi niyet ve Güzel Gayret Varsa Onun Tamamlayıcısı ALLAH'tır )sözüne riayet ederek Halka Hizmetin Hakka İbadet olduğu bilinciyle Siz değerli Yeşilyurt'lu kardeşlerimin desteği ve gayretiyle Bu süreci tamamladık. Bu vesileyle hem geçmiş dönemi değerlendirmek, hemde yeni dönem için yapmış oldumuz geniş katılımlı istişare toplantısı sonucu aile büyüklerimiz ve mahallemizin önde gelen diğer ailelerininde uygun görmeleri sonucu Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığına yeniden aday olduğumu bildirir Aday olan diğer kardeşlerimize'de başarılar dilerim.

 

Gecemizi gündüzümüze katarak Allah'ın yardımı ve sizlerin desteği ile yapmış olduğumuz hizmetlere yenilerini ekleyerek mahallemizi daha yaşanabilir hale getirme gayreti içerisinde olacağız.

 


Artık karar, En doğru kararı verecek olduğuna inandığım akli selim ve kalbi selim olan değerli Yeşilyurtlularındır.

 

Saygı ve sevgilerimle.

Mustafa DEMİRAY Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Fatih 242 08 Şubat 2019 00:23
Takdire şayan çalışmalarınla yeni donemde de Yeşilyurt a ve Araklı’mıza hizmet edecegine inanıyor başarılarının devamini diliyorum abim


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013