Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Gençlik Merkezin'den Örnek Davranış

Eklenme: 16 Şubat 2019 17:54
»
Okunma : 499
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Gençlik merkezinde Gençleri aktif hale getirebilmek için Prof. Dr. Celal Tekinbaş hoca başkanlığında İçerisinde 35 kişiden oluşan ekin katkılarıyla Gençlik merkezinde gençleri bir araya getirebilmek ve onlara nasıl faydalı olunur toplantısı yapılmıştı.

 

 Araklı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dursun Ali Ayazoğlu Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada önemli açıklamalarda bulundu. Ayazoğlu açıklamasında şunları söyledi.

 

Bu toplantımızda da Geleceğimizin mimarlarıyla çok verimli ve neşeli bir program daha icra eyledik,tövbe konulu sohbeti gençlerimizin anlayabileceği şekilde hazırlayıp anlatan Fatih ünlüler hocamıza özellikle gençleri bir araya getirebilmek için üstün çaba sarf eden Ömer Çebi hocama diğer faaliyetlerde emeği geçen gençlik liderlerimize, diğer çalışanlarımıza  teşekür ederim.

 

 Ayazoğlu börek ve pastamızı karşılayan Araklı Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Hüseyin Öztorun Başkanımıza teşekkür ediyorum dedi

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013