Ana Sayfa» ARAKLI

Seslikaya'nın Meclis Adaylığı Kesinleşti

Eklenme: 19 Şubat 2019 17:28
»
Okunma : 645
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır
Ak Parti teşkilatlarında parti genel merkezinin talimatları doğrultusunda belediye meclisi üyeliği için aday adaylığı başvuru sürece sona erdi.


Aday adayları başvuru dilekçelerini teşkilata iletti.Bunlardan biri de Araklılı İlyas Seslikaya oldu. Seslikaya, İstanbul Arnavutköy İlçe Başkanlığı’na belediye meclis üyeliği için başvuru dilekçesini sunmuştu.


Başvuru evraklarını Arnavutköy Akparti İlçe Başkanlığına ileten İlyas Seslikaya;30 yıldır istanbul Arnavutköy Bolluca Mahallesinde yaşayan birisi olarak ilçenin sorunlarının çözümü noktasında da kendisinde sorumluluk hissettiği için böyle bir göreve talip olduğunu belirtmişti.


İlyas Seslikaya Kimdir?


1968 yılında Trabzon Araklı'da dünyaya geldi.İlk ve orta öğretimini Araklı Çankaya Mahallesinde tamamladı.Trabzon Of Balaman Kur'an Kursunda 5 Yıl Hafızlık ve Arapça eğitimi alarak hafızlığını tamaladı.Arnavutköy Refah,Fazilet ve Saadet Parti yönetimlerinde çeşitli görevlerde bulundu.


Akparti Bolluca Belediyesi Teşkilat Kurucu Üyesidir.Teşkilat Seçim işleri Başkanı olarak görevde bulundu.2004 yılında Bolluca Belde Belediyesinden 5 Yıllık sürede meclis üyeliği ve daimi encümenlik yaptı.


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013