Seslikaya\'nın Meclis Adaylığı Kesinleşti

ARAKLI 18 Şubat 2019 18:00

A

Ak Parti teşkilatlarında parti genel merkezinin talimatları doğrultusunda belediye meclisi üyeliği için aday adaylığı başvuru sürece sona erdi.


Aday adayları başvuru dilekçelerini teşkilata iletti.Bunlardan biri de Araklılı İlyas Seslikaya oldu. Seslikaya, İstanbul Arnavutköy İlçe Başkanlığı’na belediye meclis üyeliği için başvuru dilekçesini sunmuştu.


Başvuru evraklarını Arnavutköy Akparti İlçe Başkanlığına ileten İlyas Seslikaya;30 yıldır istanbul Arnavutköy Bolluca Mahallesinde yaşayan birisi olarak ilçenin sorunlarının çözümü noktasında da kendisinde sorumluluk hissettiği için böyle bir göreve talip olduğunu belirtmişti.


İlyas Seslikaya Kimdir?


1968 yılında Trabzon Araklı'da dünyaya geldi.İlk ve orta öğretimini Araklı Çankaya Mahallesinde tamamladı.Trabzon Of Balaman Kur'an Kursunda 5 Yıl Hafızlık ve Arapça eğitimi alarak hafızlığını tamaladı.Arnavutköy Refah,Fazilet ve Saadet Parti yönetimlerinde çeşitli görevlerde bulundu.


Akparti Bolluca Belediyesi Teşkilat Kurucu Üyesidir.Teşkilat Seçim işleri Başkanı olarak görevde bulundu.2004 yılında Bolluca Belde Belediyesinden 5 Yıllık sürede meclis üyeliği ve daimi encümenlik yaptı.


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.