Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı Koçaslan İstanbul'dan Encümen Adayı Gösterildi

Eklenme: 19 Şubat 2019 21:38
»
Okunma : 1463
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklılı Siyasetçi Selahattin Koçaslan'dan güzel haber geldi.

 

Trabzon Araklı Değirmencik Mahallesinden Selahattin Koçaslan İstanbul/Kağıthane Belediyesi MHP Cumhur İttifakı kapsamında Encümen adayı olarak 6 sıradan aday gösterildi.

 

Koçaslanın Encümen Adayı gösterilmesi Araklı'da sevinçle karşılandı.

 

SELAHATTİN KAÇASLAN KİMDİR

 

Trabzon Araklı değirmencik Mahallesi doğumlu 51 yasında ..1971 Den itibaren İstanbul Kağıthane de ikamet ediyor teşkilata Ülkü ocaklarında yöneticilik görevi yaparak başladı .

 

Sonrasında ;sırasıyla 1995 -2001 yılları arasında ,Kağıthane de mahalle başkanlıkları, 2002 2005 yılları arasında Kağıthane İlçe yöneticiliği ,ilçe Teşkilat başkanlığı 2005 -2010 yılları arası Kağıthane İlçe başkanlığı 2011 yılından itibarende MHP İstanbul İl yöneticiliği ve İl Başkan yardımcılıkları görevlerınde bulundu.

 

Ticari hayatta ise 25 yıllık Aİle Şirketi olan Koçaslan Mob.dek.ins.san .ltd ştı ile Mobilya ve Dekarasyon Işlerı yapmakta.Seyhan insaat.tic turizm ltd.stı ..şirketi ile restoran Cafe isi yapmakta.Araklı ARI Haber olarak Selahattin Koçaslana görevinde başarılar dileriz.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013