Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesin'den Örnek Davranış

Eklenme: 21 Şubat 2019 17:01
»
Okunma : 389
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesinden örnek Davranış geldi.

 

 Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi yönetiminden yapılan açıklama şu şekilde Ülkemiz genelinde Cumhurbaşkanlığımız himayesinde başlatılan, SIFIR ATIK projesi kapsamında ; Araklı Belediye Başkanımız Sayın Recep Çebi'nin( Başkanımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

İlçemiz genelinde uygulamaya koyduğu bu proje Hastanemiz bünyesin dede tam anlamıyla uygulanmaya başlanarak,geri dönüşüme tabi olan Kağıt, Plastik,Metal,Cam vb.atıklar Sağlık Tesisimizde kaynağında ayrı ayrı toplanarak bertaraf tesisi vasıtasıyla ülkemiz ekonomisine geri kazandırılmakla birlikte, gelecek nesillerimize daha temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakmaya katkı sağlamaktadır.

 

Bu vesile ile başta personelimizin, hastalarımızın,hasta yakınlarımızın, ziyaretçilerimizin kısacası tüm vatandaşlarımızın ilçemiz ve hastanemiz muhtelif yerlerine konan geri dönüşüm kutularına (kumbaralarına),konteynerlerine söz konusu atıklarını atmaları konusunda gereken hassasiyeti göstermelerini rica etmekteyiz...

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013