Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Sahilde Yeni Sosyal Tesis İnşa Ediliyor

Eklenme: 21 Şubat 2019 18:41
»
Okunma : 748
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediyesi tarafından başlatılan sahil projesi kapsamında vatandaşları denizle buluşturmak amacıyla birçok altyapı ve üstyapı çalışması yapıldı. Sahil ışıklandırıldı, kamelya, ağaçlandırma ve ücretsiz otopark yapıldı.

 

Tüm bu projelerin akabinde yeni bir sosyal tesis inşa ediliyor. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi tesisin çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çebi yaptığı açıklamada; ”Belediyemiz tarafından işletilecek olan bu tesis vatandaşlarımıza yakın bir zaman sonra hizmet vermeye başlayacak.

 

İlçemizin sosyal ve kültürel anlamda değer kazanmasını istiyoruz. 4 ve 3 yıldızlı otel kazandırdık. Kalecikte turizm tesisi kazandırdık. Bu tür projeler Araklı’yı cazibe merkezi, tercih edilebilir bir şehir haline getirecektir. Hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013