Araklılı Siyasetçi İstifa Etti

ARAKLI 21 Şubat 2019 18:00

A

CHP Trabzon Araklılı Meclis üyesi birinci sıra adayı Yüksek Mimar Müslim Hamzaçebi, istifa etti.

 

İstifasında şunları kaydetti: Partimiz, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde, Ortahisar ilçemizin Belediye Meclis Üyeliği için ilk sıradan aday gösterilmiş olmam nedeniyle öncelikle partime, inanan, güvenen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Geride kalan süreçte bir çok asılsız iddia ile karşı karşıya kalmış olsak da, hiçbir zaman bu tip tartışmaların içinde olmamaya özen gösterdim. 

 

Üniversite mezuniyeti sonrasında,Trabzon Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü, Mimarlar Odası Temsilcilik Başkanlığı, Ticaret Odası İnşaatcılar Grubu Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği, İmar Komisyonu Üyeliği yapmış olduğum ve  birçok projeyle emek verdiğim bu şehirde önceliğim her zaman şehrimizin gelişimine katkı sağlamak oldu. Elimden geldiğince şehrimiz adına doğru ve yanlışları dile getirmeye çalıştım. 

 

Bu bilgi ve tecrübelerimle, herhangi bir ayrıma, kayrılmaya ihtiyacım olmadığını belirtirken, bu gereksiz iddiaların daha fazla gündemde kalmaması, büyük bir emekle, siyasi ve mesleki anlamda en ufak leke olmadan bugünlere getirdiğim adımın tartışılmasına izin vermemek adına Belediye Meclisi Üyeliği adaylığımdan istifa ediyorum.

 

Şehrimizin doğru gelişimi için elimden geleni bundan sonra da yapmaya çalışacağımı, ihtiyaç halinde her türlü bilgi ve tecrübemi isteyen herkesle paylaşmaya hazır olduğumu belirtiyor, partimizin zaferle tamamlayacağını umduğum yerel seçimlerin şehrimize güzellikler getirmesini temenni ediyorum

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.