Başkan Çebi Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

ARAKLI 24 Şubat 2019 18:00

A

Araklı’nın her noktasını adım adım gezerek vatandaşlarla gönül bağını daha da güçlendiren Araklı Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi, esnafları ziyaret edip hayırlı kazançlar diledi. Hem esnafla hem de Araklı sakinleriyle keyifli sohbetlere imza atan Başkan Çebi, mahallelerde yapılan hizmetleri anlatırken, hizmetleri gönül birliğiyle yaptıklarını söyledi.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, ilçe teşkilatı ve belediye meclis üyesi adayları ile Kükürtlü mahallesinde mahalle halkıyla bir araya geldi. Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Çebi, mahallelerde yapılan hizmetleri anlatırken, hizmetleri gönül birliğiyle yaptıklarını ifade etti. Vatandaşların ilgisinden mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Çebi, “Bizleri güler yüzleriyle karşılayan mahalle sakinlerimizin beklentisini karşılayarak, halkımıza daha kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geldiğince çalışıyoruz” şeklinde konuşarak,

 

”Vatandaşlarımızın daha mutlu ve daha huzurlu olması için gece gündüz durmadan çalışıyoruz” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçmişten beri devam eden vatandaş odaklı belediye kimliğimizi artırarak sürdürüyoruz. Bizleri güler yüzle karşılayan mahalle sakinlerimizin beklentisine cevap vererek halkımıza daha kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geldiğince çalışmaya devam edeceğiz. Her daim vatandaşlarımızın yanındayız” ifadelerine yer verdi.

 

Başkan Çebi, çalışmalarla Araklı’nın hizmet standartlarını yükseltmeye devam edeceklerini belirterek sözlerini noktaladı. Vatandaşlarda hizmetlerden dolayı Başkan Çebi’ye teşekkür etti.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.