Ana Sayfa» SİYASET

MHP Araklı İlçe Başkanı Mustafa Harbi Oldu

Eklenme: 27 Şubat 2019 19:17
»
Okunma : 1380
»
Yorum : 2
0 0 0
Yazdır

 

Araklı’da Mustafa Harbi Dönemi

 

MHP Araklı ilçe başkanı Hasan Demiray'ın encümen adayı olmasıyla boşalan başkanlık koltuğuna ülkücü câmianın içerisinde yıllarca görev yapan ilçe başkan vekili, Araklı'nın sevilen esnaflarından Mustafa Harbi getirildi.

 

Harbi yaptığı açıklamada; Her ülkücünün hayali olan bu göreve bizleri layık gören büyüklerimize ve arkadaşlarımıza teşekkür eder, bana verilen bu görev süresince üzerime düşeni en iyi şekilde yapmaya ve bana olan güveninize layık olmaya çalışacağım.

 

Bizlere düşen ülkemizin geçirdiği bu zor süreçte birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır.

 

Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi “Önce ülkem ve milletim sonra partim, sonra ben “ ilkesini kendimize düstur edinerek, ülkemizin bekası için CUMHUR İTTİFAKI etrafında kenetlenerek ittifaka olan inancımızı samimiyet ve güven ile milletimize aşılayacağız.

 

Çıktığımız bu yolda, yüce mevlâdan bizleri mahcup etmemesini niyaz eder, Araklı'lı kardeşlerimizden dua ve desteklerini bekleriz.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Budulgan Bozkurt 02 Mart 2019 10:13
Bu dava bedava Ülkücüleri de unutmamıştır unutmayacaktır da.
Zor zamanda kenara köşeye sinen, zafer anında meydanlara fırlayıp avuçlarını patlatırcasına alkış tutan, her seçim döneminde Ülkücüleri kuşatan bedavacı taifeye çağrıda bulunuyorum
Hiç değilse olduğunuz gibi görünün..!
Bedava ülkücülük ten vaz geçiniz..
Abdurrahman Harbi 01 Mart 2019 08:44
Mustafa Harbi abi, sizleri bu görevinizden dolayı tebrik ediyor, alnınızın akıyla bu vazifede muvaffakıyetler diliyorum. Allah kolaylıklar versin


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013