Ana Sayfa» ARAKLI

Araklıyı Üzen Kaza Ölümden Döndüler

Eklenme: 03 Mart 2019 17:56
»
Okunma : 2279
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Esnaflarından dan Lastikçi Kasım Alemdar ölümden döndü.

 

Alemdar Bayburta giderken Araklı Bahçecik yakınlarında aracıyla beraber yanında bulunan iki kişiyle beraber dereye uçtular. Kazada Kasım Alemdar ve yanında bulunan iki kişi hafif şekilde yaralandı.

 

 Araklı Merkez Mahalle Muhtar Adayı Fatih Alemdar abisi olan Kasım Alemdar kaza yapması yakınlarında büyük bir üzüntüye sebep olurken Merkez Mahalle Muhtar Adayı Fatih Alemdar Sosyal Medya Hesabında Şu ifadelere yer verdi.

 

 Bu araçtan gecenin karanlığında, buzun, tipinin, suyun, soğuğun beyazında, ıssızlığın, sessizliğin hüküm sürdüğü dağın başında kabusa uyanmaya ramak kala küçük yaralanmalarla abilerini bize bağışlayan, onları koruyan Yüce Rabbim sana sonsuz şükürler olsun.


Abim Kasım (lastikçi-hacı) eniştem Ergün ve dayıoğlu Mehmet Kul Bayburt'a giderken bahçecik mevkisinde 2 mart saat 20 civarları kaza geçirmişlerdir.

 

 Elhamdülillah Kasım abimde burnunda ufak kırık Ergün abide bilmekte ve kürek Kemiğinde ufak kırık ve hafif yaralanmalar var.


Mevlam cümlemizi kazalardan korusun.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Yusuf küçük 03 Mart 2019 23:35
Çok geçmiş olsun allahım şifa versin inşallah büyük kaza olmuş


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013