Ana Sayfa» ARAKLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Telekonferans ile Sanayi Sitesinin Açılışını Yapacak

Eklenme: 04 Mart 2019 18:10
»
Okunma : 339
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon’un Araklı ilçesinde, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda 216 dükkânlı Küçük Sanayi Sitesi Projesi inşa edilmişti.

 

Sanayi sitesinin açılışı 5 Mart 2019’da saat 14:30’da Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferans bağlantısı, Trabzon Milletvekilleri, Trabzon Valisi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayının katılımı ile birlikte gerçekleşecek.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu ile bir araya gelerek açılış hazırlıklarına başladı. Belediye Başkanı Recep Çebi projenin ilçeye kazandırılmasını sağlayan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, Araklılı hemşerilerimi Küçük Sanayi Sitesi açılışına davet ediyorum.’’ dedi.

 

Not: Araçlar saat 14:00’da belediye önünden hareket edecektir.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013