Ana Sayfa» ARAKLI

Ak Parti Millet Vekili Günnar Açıkladı Araklı Bayburt Yolu Yapılacak'mı

Eklenme: 09 Mart 2019 20:32
»
Okunma : 1081
»
Yorum : 2
0 0 0
Yazdır

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar Araklı Dağbaşı karayoluyla ilgili Araklı ARI Habere önemli açıklamalarda bulundu

 

Üç yılda tamamlanır

 

Seçim çalışmaları kapsamında Araklı’da MHP ilçe teşkilatını ziyaret edenTrabzon Milletvekili Adnan Günnar Araklı Dağbaşı Bayburt karayolu ile ilgili bir soru üzerine; Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş’u telefonla arayarak vatandaşları bilgilendirdi.

 

 Bayramçavuş; Salmankaş Aydıntepe arasındaki yolun 2019 da bitirileceğini söylerken Araklı Dağbaşı Salmankaş arası proje çalışmamız devam ediyor.Bu kapsamda 3750 metre Tilki beline çift tünel yapılacağını.

 

 Bunun dışındada 10 adet daha tünel yapılacaktır. Proje çalışması bitince ihale edilecek olan yolun 3 yıllık bir zaman içerisinde tamamlanabileceğini söyledi.

 

 

Haber Ahmet Sungur

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Mesut 09 Mart 2019 22:45
Araklı Kaşıkçı yolu gibi olursa üç yıl değil otuz yılda biter anca
Av. 09 Mart 2019 22:22
Yaw he he siz önce kaşıkçı yolunu bitirin sonra yaparsınız tünelleri


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013