Başkan Çebi Durmak Yok Yola Devam Dedi

ARAKLI 09 Mart 2019 18:00

A

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi gece gündüz aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, ilçe teşkilatı ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte mahalle mahalle, ev ev gezen Başkan Çebi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi ve beraberindekiler Yeşilce, Sulakyurt, Çiftepınar, Kayaiçi, Erenler ve Aytaş mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

 

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi’ye her gittiği kesimde güler yüzle karşılanıyor. Başkan Adayı Recep Çebi konuyla ilgili olarak; ”Bizim bu zamana kadar gitmediğimiz mahalle, sıkmadığımız el yoktur. Araklılı hemşehrilerimi yakından tanıyorum. Keza ilçemizin her kesimine hakimiz.

 

 

Görev süremiz boyunca Ak Parti iktidarımızla birlikte ilçemize büyük yatırımlar aldık. Sanayi sitemizin açılışını bizzat Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi. Doğalgaz projesini hayata geçirdik. Kalecikte turizm tesisi inşa ettik. İlçemize üniversite kazandırdık. Mahallelerimize 148 km asfalt, 79 km beton, 34 km ham yol, 74,420 m2 parke, 23,000 m3 taş duvar, 1,200 m2 istinat çalışması yaptık. İlçemizde turizmi canlandırmak adına çalışmalar yaptık. Trabzon’un 41. turizm haftası etkinliklerini Pazarcık’ta kutladık. İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu başta olmak üzere birçok kesimden insanı orada ağırladık. Pazarcık, Turnalı ve Asmasu Şelaleri başta olmak üzere birçok tarihi değerimizi insanların beğenisine sunduk, restorasyonunu gerçekleştirdik. Cumhur İttifakı ile birlikte halkımızın teveccühü ile çok daha güçlü bir şekilde Araklı için hız kesmeden yola devam edeceğiz inşallah.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.