Çebi Vatandaşımıza Kapılarımız Her Daim Sonuna Kadar Açık Kaldı

ARAKLI 12 Mart 2019 18:00

A

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, MHP eski İlçe Başkanı Hasan Demiray, ilçe teşkilatları ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla hasbıhal oldular.

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Çebi’nin 1 gün bile boş programı yok. Haftanın her günü mahalle, esnaf, stk ve çay ocaklarını ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Çebi vatandaşlardan oldukça beğeni topluyor.

 

Vatandaşımıza Kapılarımız Her Daim Sonuna Kadar Açık Kaldı

 

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi ilçede birçok değişime ve gelişime imza attıklarını söyleyerek, ”Ak Parti iktidarımız ile birlikte ilçemize birçok yatırımın kazandırılmasını sağladık. Yatırımlardan ziyade açık kapı çalışarak vatandaşımızın gönlünde de yer edinmeyi hedef edindik. Her kesime cevap verdik, vermeye çalıştık. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ”Belediye İşi Gönül İşi” düsturunu biz zaten benimsemiştik, benimsemeye de devam ediyoruz. 31 Martta inşallah vatandaşlarımızın destek ve duaları ile Araklı’da yarım kalan işlerimizi tamamlayacağız.” dedi.

 

Yeni Projeler ile İlçemizi Çok Daha İleriye Taşıyacağız

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi Araklı’yı ileriye taşıyacak 30 adet yeni proje hazırladıklarına değinerek; ”Yaklaşık 1 ay önce belediyemizce ”Araklı için Benimde Bir Projem Var” kampanyası başlatmıştık. Bu kampanya ile birlikte halkımıza ulaşarak Araklı’nın gelişmesini sağlayacak olan kilit projeleri ortaya çıkarmayı hedefledik. Ortak akıl düsturunu hedef alarak vatandaşlarımızın istekleri, önerileri doğrultusunda yeni projelere önem verdik. İnşallah yerel seçimlerden zaferle çıktığımızda bu projelerimizi hayata geçirmek için çalışmaya başlayacağız.” ifadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

14 Mart 2019 01:51

RECEP BEY, YENI 30 PROJEYI BIR KENARA BIRAKALIM, SIZDEN RICAMIZ, BU YAZIYI OKUYAN BIRI SIZE ILETIR UMARIM YADA GAZETEMIZ ILETIR, GECEN YILLAR ICERISINDE HANGI PROJEYI SIFIRDAN ALIP YAPTINIZ? YANI YARIM KALMIS YADA BASKASININ FIKRINI DEGIL, KENDI DONEMINIZDE ARAKLIYA SIFIRDAN NEYI KAZANDIRDINIZ? BENI BUNA IKNA ETMENIZI