Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Sağlık Meslek Lisesinden Örnek Davranış

Eklenme: 17 Mart 2019 15:26
»
Okunma : 452
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Sağlık Meslek Lisesinden Örnek Davranış Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Oğuz Eker Biçer ve Öğrenciler çevre temizliği yaparak herkese örnek oldu.

 

 Okul öğretmeni Oğuz Eker Biçer yaptığı açıklamada Her canlının toprağa, suya ve havaya ihtiyacı vardır. Bunlar olmadan yaşam olmaz. Bunların hepsinin genel adı doğadır. Doğa insanlara bir çok nimetler sunar. Bu nimetlerin hepsi insan içindir. Doğa zenginliklerimiz her geçen gün azalmaktadır. Sanayileşme ve kentlerdeki nüfus yoğunlukları, çevre sorunlarının artmasına sebep olmuştur.

 

 Bütün ülkelerin ortak sorunu haline gelen çevre kirlenmesi, günümüzde insan sağlığını tehdit eder boyutlara ulaşmıştır. Günümüzde küresel ısınma ile iklim farklılıkları meydana gelmeye başlamıştır. Bu kapsam’da daha temiz bir çevre için üstümüze düşeni yapmaya çalışıyoruz diyerek öğrencilerimizle atılan çöpleri topladık. Gelecek nesillere daha  temiz bir araklı için her kesin üstüne düşen görevi yapmaya çağırıyoruz dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Melike barut 17 Mart 2019 23:50
Hocamızı takdir ediyorum


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013