Araklı Müftülüğü Güzel İşlere İmza Atmaya Devam Ediyor

ARAKLI 05 Nisan 2019 20:04

A

Araklı İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen “Sabah Namazı Buluşması” Erenler Mahallesi Merkez Camiinde gerçekleştirildi.

 

Sabah namazının manevi atmosferini yaşamak, yaşatmak, cami cemaatiyle tanışıp kaynaşmak ve din görevlilerine motivasyon ziyaretinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen sabah namazı buluşmalarına, İlçe Müftüsü Abdulkerim TOHUMCU, daire Personelleri, yakın mahalleler de görev yapan din görevlileri, komşu mahalle muhtarları ve çok sayıda Erenler’li katıldı.

 

Ev sahipliğini Aliosman Halil, Halil Öksüzali ve Ömer Ayvazoğlu’nun yaptığı organizasyona yoğun katılımın olduğu eski muhtar Yusuf Alemdar ve yeni muhtar Abdullah Güzeldal’ın da organizasyondaki birlikteliği güzel bir görüntü oluşturdu.

 

Namaz sonrasında Erenler Kur’an Kursunda çorba ikramı ve Erenler Çay evinde çay sohbeti düzenlenen etkinlik halk tarafından beğeniyle karşılandı.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013