Avrupa'yı Dize Getirdi, Araklı'nın Gururu Oldu

SPOR 07 Nisan 2019 17:32

A

Araklı Atakspor klübü sporcusu Avrupa şampiyonluğunu kazananan Mustafa Danışmaz ve Ekibi Araklı'ya ayak bastı.

Antalya'da düzenlenen 4. Uluslararası Kıck Boks şampiyonasında bölgemizi temsilen katılarak rakiplerini tek tek deviren Mustafa Araklı'ya dönüş yaptı. Yarıştığı rakipler arasında İsrail'den bir sporcunun bulunması müsabakaya ayrı bir heyecan kattı. Mustafa çıktığı tüm maçlarda rakiplerine üstün getirdiği mücadelede ringde adeta şov yaptı. Bu başarısıyla daha önceki başarılarına yenisi eklemiş oldu.

 

Atakspor ve Klüp hocası Yücel Derya kısıtlı imkanlarla Bölgede ve Türkiye'de takdire şayen başarılara imza atmaya devam ediyor. Yücel Hocanın tek arzsu Araklı gençlerini daha büyük başarılara koşturabilmek için güzel bir spor salonu. Çok kısıtlı imkanlarla yapılan idmanlarda yeterli malzeme, antrenman ve spor aletleri çok yetersiz.

 

Bu konuda Belediye Başkanı Sayın Recep Çebi'den ihiyaçlar için aldığı söz almış. Araklı'nın genç yetenekleri, en kısa zamanda sayın belediye başkanımızın bu konuda harekete geçmesini arzu ediyor.

 

 

İlçemize yaşattıkları bu gururdan dolayı Mustafa Danışmaz,Yücel Derya, değerli ailesi ve diğer tüm ekip arkadaşlarına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.