Rodallega Tarih Yazacaktı (ANALİZ)
Eklenme : 2017-10-03 19:09:47 Okunma : 671
Yazdır
0 0 0

Ah karaoğlan ah.Ah Rodallega ah.

O son pozisyonu gole cevirseydin hem tarih yazacaktın hem de geçen seneki Bjk maçının intikamını alacaktın. Hani maçın son saniyelerinde , orta sahadan vurduğun top üst direkten auta gitmişti ya.

Çok boyutlu, çok amaçlı ve çok yönlü sonuç çıkarılabilecek bir maçtı Bjk -Trabzonspor maçı. Maç bitiminde her şey daha netleşmeye başladı.


1 - Takım artık pas oyunu oynuyor. Defansta yapılan kısa paslar insanın yüreğini ağzına getirse de, seyir zevki hoş oluyor. Takımın kendine güvenini görmek başka bir keyif veriyor. Futbol görsel bir olaydır. İnsanın egosunu kabartan bir spordur... Bu yüzden çok seviliyor.


2- Hoca rahat rahat istenilen dokunuşları yaparken takıma, biraz daha sabırlı olmamız gerekli. Ama yapıcı eleştiriyi de eksik etmemeliyiz. Bakınız seyirci baskısı yüzünden olsa gerek , Olcay'ı ilk defa oyundan çıkardı. Trabzon seyircisi , Ersun Yanal için bulunmaz bir fırsat. Seyircinin olumlu ya da olumsuz eleştirilerini iyi analiz etmeli.


3 - Abdulkadir Trabzonsporun kimliği, öznesi. Keza Yusuf da öyle. Bunları izlerken mutlu oluyoruz. Sanki mahallemizdeki çocukları seyrediyoruz . Bizi hala Trabzonsporlu yapan bu çocukların yetenek ve umutları. Bunları konuşmak bizi zinde tutuyor.


Trabzonsporlu herkes maçı izledi. Trabzon'luya Trabzonsporu ne kadar övsen doymaz.

Övülecek takım doğru yoldadır. Rahat olalım.

Yunus Seslikaya

(Beşiktaş- Trabzonspor)

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Diğer yazıları...
Affet# 10 Kasım
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013